Klasy szóste na wycieczce w Krynicy.

W dniu 29 września uczniowie klas szóstych udali się na wycieczkę do Krynicy Zdrój. Pierwszym punktem wycieczki był wyjazd kolejką na szczyt stacji narciarskiej Słotwiny Arena, spacer po ścieżce pośród drzew i wyjście na wieżę widokową. Następnie autokarem przejechaliśmy do centrum Krynicy, przeszliśmy po słynnym deptaku, tam wstąpiliśmy do krynickiej pijalni wód mineralnych, gdzie można było zaznać degustacji słynnych wód mineralnych. W godzinach popołudniowych odbyła się wizyta w „Sądeckim Bartniku”, uczniowie zwiedzili Muzeum Pszczelarstwa, uczestniczyli w warsztatach robienia świec oraz degustacji miodu.
Mimo porannej mgły, wycieczka była bardzo udana, bawiliśmy się świetnie.
Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie p. Beata Mamak, p. Anna Sarapata oraz p. Barbara Twaróg