Nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

22 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia klas pierwszych. Było to ważne i podniosłe wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców i nauczycieli. Pod okiem wychowawczyń: pani Urszuli Juszkiewicz, pani Ewy Bochniarz i pani Anny Kalety uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Uroczystego aktu Pasowania dokonała pani Wicedyrektor Szkoły Izabella Sułkowska-Pieczonka. W ten sposób dzieci zostały oficjalnie włączone do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej. Udekorowaniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów, oraz słodkich kuferków.

Kochani pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów i samych radosnych dni spędzonych w naszej Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej!