Sukces uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

,,Przywrócić głoś Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
19 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 21 im. Świętego Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nowym Sączu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”. Konkurs miał na celu upamiętnienie postaci gen. bryg. pilota Stanisława Skalskiego, gen. Tadeusza Rozwadowskiego oraz ks. prof. Piotra Stacha. Na Galę przybyli laureaci wraz z rodzicami i opiekunami naukowymi oraz liczni zaproszeni goście. Uczniów naszej szkoły nagrodzono w kategorii plastycznej. Amelia Styblińska z klasy 8a została laureatką konkursu, a Samuel Wnękowicz z klasy 7b otrzymał wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowały p. Beata Kaczmarczyk i p. Katarzyna Florek.
Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów👏👏👌!!!